İletişim Sistemleri

Bilgi İşlem

Güvenlik Sistemleri

Enerji Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Kesintisiz Güç Kaynakları

Otel Otomasyonu

Vizyon - Misyon

1996 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet veren Telcom Bilişim San. Tic. A.Ş. İletişim, Bilgi İşlem, Güvenlik ve Otomasyon Ürünleriyle kaliteden ödün vermeden Teknoloji iş ortağı olarak da hep yanı başınızda yer almıştır. Müşterilerimiz için çözüm odaklı yaptığımız çalışmalar sadece satış olarak değil satış sonrasında da teknik destek ve hizmet olarak devam etmektedir. Tüm ilişkilerimizde adalet, karşılıklı yarar sağlama ve iyi niyet çerçevesinde yaşama saygılı ve duyarlı, müşteri memnuniyetini en öde tutan, Telcom alanında öncü bir firmadır.

Sayfaya Git

Hedefler & İlkeler

Telcom A.Ş. teknik ekipman ve destek ile her zaman yanınızda. Bizimle çalışmaya başladığınız anda sadece bir müşteri değil aynı zamanda ailemizin bir parçası olacaksınız çünkü müşteri memnuniyeti bizim en büyük referansımızdır. Birlikte büyümek ve uzay çağında ayakta kalabilmek için her şeyin en iyisini sizin için yapmaya hazırız. Çözüm odaklı hizmetler üretmek mutlak başarımızın kaynağıdır. Telcom ile hep bir adım önde olmak için…

Sayfaya Git

Tarihçe

``Değişime inanan ve değişerek başaran`` 1996 yılında kurulan Telcom A.Ş. ,16 yıldan bu yana Türkiye'nin her sektörden ve her kesimden kişi ve kurumlarına ürün hizmet sunmuş ve Türkiye'nin saygın sadece kaliteli hizmet sunan teknoloji iş ortağı olarak ekonomideki yerini almıştır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Sayfaya Git

İhtiyacınızı karşılan etkin çözümler için..

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faaliyet Alanlarımız

Santral Sistemleri

Telefon santralleri konusunda uzman ekibimiz ile analog telefon santralleri, dijital telefon santralleri, IP telefon santralleri, IP çağrı merkezi sistemlerinde etkin çözümler üretmekteyiz.

Detaylı Bilgi

Yangın & Hırsız Alarm Sistemleri

Ev ve iş yerlerinizi yangından çok daha fazla zarar görmemeniz için uzman kadromuzun keşif, projelendirme ve uygulamaları ile değer verdiğiniz varlıkların yanmasını engeller.

Detaylı Bilgi

Bariyer Sistemleri

Giriş ve çıkışların güvenlik açısından çok önemli olduğu günümüzde takip ve güvenli hızlı giriş-çıkış sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi

Kamera Sistemleri

Günümüzde CCTV video analiz tekniğinin gelişmesi ile evinizden, ofisinizden, cep telefonunuzdan, tabletinizden güvenlik ve takip altına almak istediğiniz her noktayı size ulaştırır.

Detaylı Bilgi

WiFi – Wireless Sistemleri

Ev, Ofis, Yurt, Otel gibi ortak kullanım alanlarının güvenliğini ve verimli kullanımını en mükemmel şekilde sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi

Kartlı Kilit Sistemi

General Exclusive Hotel System, yurt içi ve yurt dışındaki bir çok otel ile proje, iş geliştirme ve satiş sonrası desteği vermenin yani sıra toplumun ve misafirlerinizin ihtiyaçlarının karşılanmasında, yeni taleplerin çözüme ulaşmasında önemli rol oynayan büyük bir yönetim merkezidir.

Detaylı Bilgi

Güç Kaynağı – UPS Sistemleri

Temiz ve verimli enerjiyi sağlayan veri ve bilgilerinizin kaybolmamasını sağlayan, elektronik cihazlarınızın bozulmamasını sağlayan üst düzey korumalı sistemlerdir.

Detaylı Bilgi

İhtiyacınızı karşılayan etkin çözümler için..

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.