Yana Kayar Kapı Sistemi

Yanakayar Kapı motor Sistemleri

Yanakayar Kapı Motor Sistemleri

Telcom Yana Kayar Otomatik Kapı Motoru Yoğun Kullanıma Uygundur. 24 V DC Akımla ve 220 V AC ile  Çalışır. Ayarlanabilir 7 Kademeli Hıza Sahiptir. Emniyet Fotoseli Sistemine Sahiptir. Kontrol Ünitesi Üzerindedir.  Opsiyonel Olarak Acil Durum Bataryası Kullanılabilir. Senkronize Çalışabilir.   600, 800 ve 1000 Kg Taşıma Kapasitesi olan modelleri Vardır. 9-28cm/sn Hıza Sahiptir. Yavaş Başla Yavaş Dur Özelliği Vardır. Engel Tanıma Özelliği Vardır.

Genius, Daspi, Remco, Nice, Faac ,Otomatik Kapı Motorları Raylı Veya Raysız Kapılarda Rahatlıkla Kullanılabilir. Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapı Motoru Ağırlığı Fazla Olan Hangar Tipi Kapılarda Kullanılabilir. Standartlara Göre Hızlı Kapı Motorudur. Toplu Konut Site Benzeri Çok Daireli Yerlerin Garaj Kapıları ve Bahçe Kapılarında Otomatik Yana Kayar Kapı Motoru Olarak Kullanılabilir.  Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapısı ve Garaj Kapısı Motoru Olarak Kullanılır.

YANAKAYAR KAPI SİSTEMİ

YANAKAYAR KAPI SİSTEMİ

 

Otomatik Geçiş Sistemi OGS, Kartlı Geçiş Sistemi KGS, Parmak İzi Okuma Sistemi, Metal Kütle Dedektörü LOOP Dedektör, Plaka Okuma Sistemi Ve Şifreli Geçiş Sistemlerine Uygundur. Uzaktan Kumanda Alıcısı Kontrol Ünitesi Üzerinde Olduğundan Tüm Telcom Kumandaları İle Kontrol Edilebilir. Montaj Esnasında Kit İçerisinden Sınırlı Sayıda Çıkan  Uzaktan Kumandaları Çoğaltmak Arttırmak Mümkündür. Engel Tanıma Özelliği İle Fotoselin Görmediği Kör Noktalarda Hareket Esnasında Bir Cisme Dokunursa Bunu Algılar Ve Aksi Yönde Hareket Ederek Cisme Zarar Vermede Uzaklaşır. Tamiri ve Bakımı Kolay, Yedek Parçası Stoklu Bir Üründür. Piyasada Bulunan Motorlara Göre Fiyatı Ucuz Bir Kapı Motorudur. Teknik Servis İle İlgili Bilgi Ve Hizmet Almak İsterseniz Telcom Otomasyon Otomatik Kapı Sistemleri Firmamızın Mugla Merkez ve Bodrum  Ofisini Arayarak Montaj, Arıza,Servis Satış ve Yedek parça için Bilgi Alabilirsiniz. 444 11 80

 

Bodrum İçi Servislerimiz ; Mugla,Bodrum,Gümbet, Bitez,Ortakent ,Yahşi,Akyarlar,Konacık,Turgutreis, Gümüşlük,Dereköy,Gümüşkaya,Yalıkavak,Gündoğan,Göltürkbükü,Torba,İçmeler..

Yana Kayar Kapı Motorları, Dairesel Kapı Motorları, Bariyer Sistemleri, Garaj Kapıları, Otomatik Kepenkler, Otomatik Panjurlar ve Fotoselli Kapılar İçin Toptan Satış Yapılarak Bayilik Verilir.

İhtiyacınızı karşılayan etkin çözümler için..

Teklif almak için hemen yandaki butona tıklayın..