Otomatik Kepenk

Başlık altındaki kısa açıklama

Özellikle iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan otomatikotomatikkepenk kepenk sistemleri günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir. Farklı mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılan otomatik kepenkler motorlu veya uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmekte ve kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Kepenkler, mini pencereli modelleri ile güvenlik görevini yaparken vitrininiz de rahatlıkla izlenebilmektedir.

Kepenk sistemleri uygulanacak alana uygun olarak farklı yükseklik ve şekle sahip kepenk profilleri kullanılarak hem güvenlik hem de estetik ön planda tutularak çağdaş çözümler üretilebilir. İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ve galvaniz profiller de kullanılabilir.

Otomatik Kepenk Detaylı Bilgi:

  • Redüktörlü motor seçeneği ile otomatik kepenklerin elektrik kesintilerinde dahi manuel açılabilme özelliği vardır.
  • Uzaktan kumanda sistemlerine entegre edilebilirler.
  • Güçlü motor sistemlerine sahip olduklarından, çalışma esnasında deforme olabilecek bir yay dengeleme sistemine ihtiyaç   duymazlar.
  • Garaj kapısı uygulamalarında emniyet fotosel sistemleri ile donatılabilirler.

Panjur Sistemi Motorları Teknik Özellikleri:

  • Panjur Motorlari, DIN, ISO9001, EN29001, CE standartlarına sahiptir.
  • Her detaya uygun başlığı ile montaj kolaylığı saglar. Aşırı ısınmaya karşı otomatik termik korumalıdır.
  • Uzun ömürlüdür, hayat boyu yağlama gerektirmez.
  • Asağı – stop – yukarı yönlü butonla kumanda edilir. Çoklu buton uygulamaları yapılabilir.
  • Opsiyonel olarak merkezi kontrol veya uzaktan kumanda sistemleri uygulanabilir. Merkezi kontrol seçeneğinde, panjurlarınızın herbirini tek tek kendi butonundan kontrol edebilirken, ayrıca istediğiniz oda grupları veya kat grupları olusturabilir, ya da  hepsini tek bir merkezi butondan açıp kapatabilirsiniz.
  • Besleme gerilimi 220V / 50 Hz. olup monofazedir.

Otomatik Kepenk Teknik Özellikleri:

Otomatik çelik kepenk sistemleri, genellikle 66-120 mm ölçülerinde, 0.80-1.00-1.20 mm et kalınlığında olup birinci sınıf kalitede üretilmiş galvanizli çelik profillerden oluşmaktadır.

Ral kataloglarında mevcut olan tüm renklerde kullanılabilen otomatik kepenk sistemleri, hırsızlığa karşı oldukça güvenli bir önlemdir. Ayrıca yağmuri çamur, toz ve güneşe karşı da son derece dirençlidir.

 

Otomatik Kepenk Tamiri ve Bakımı:

İş yeri, mağaza, depo ve benzeri bir alanda mevcut bir otomatik kepenk sistemleri bulunuyor; fakat bakımı, onarımı ya da kepenk tamiri konusunda desteğe ihtiyacınız var ise “Kepenk Tamiri” başlıklı sayfamızı inceleyebilir veya 7/24 Destek Hattı’mızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

1996 yılından  beri müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi ve destek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınızı karşılayan etkin çözümler için..

Teklif almak için hemen yandaki butona tıklayın..