Telekomünikasyon Hizmetleri

Telekomünikasyon Alt Yapı Hizmetleri
Ekipman Tedariği: 
Telcom, müşterinin/projenin ihtiyacına yanıt verecek ürün sağlayıcıları ile kurduğu partnerlik ilişkisi ile doğru ürünü bulup müşteri ile buluşturmaktadır. Bu alanda uzun yıllardır partner olduğumuz firmalar arasında NEC, Coriant, Pelco; ürün yelpazesinde ise ağırlıklı olarak mikrodalga radyolar, IP/MPLS router cihazlar, saha güvenlik sistemleri , posta işleme sistemleri, multiplexer sistemleri sayılabilir.
Planlama ve Optimizasyon:
Projenin ihtiyacına uygun olarak her türlü planlama (güzergah planlama, radyolink planlama ve boyutlandırma, link bütçesi hesabı, enterferans hesabı, LOS (line of sight), şebeke yönetim sistemi (NMS)) ve optimizasyon çalışmaları bilgili ve tecrübeli personel tarafından sağlanabilmektedir.
Proje Yönetimi:
Yürütülen projeler genellikle anahtar teslim projeler olup; ihale, teklif ve sözleşme sürecinin ardından belirlenen zaman çizelgesine uygun olarak proje kapsamı işler tamamlanmaktadır.
Uygulama:
Saha uygulamaları gerek Karel bünyesindeki teknik süpervizör kadro, gerekse yaygın taşeron ağı ile yürütülmektedir. Yapılan çalışmalar arasında ana olarak sistemlerin surveyi, montajı, devreye alınması ve aktarmalar sıralanabilir.
Eğitim:
Karel bünyesindeki eğitim grubu tarafından:
  • MW planlama ve boyutlandırma eğitimleri
  • Paket (IP) haberleşme teknikleri eğitimleri
  • Sağlanan ekipman için işletme ve bakım eğitimleri
  • Sağlanan ekipmana ait NMS sistemleri için işletme bakım eğitimleri
  • Cihaz montaj eğitimleri
  • İş başı eğitimleri verilmektedir.

İhtiyacınızı karşılayan etkin çözümler için..

Teklif almak için hemen yandaki butona tıklayın..