IP ve CCTV Kamera Sistemi

İp ve AHD Kamera Sistemleri

Telcom, Günümüzde hızla artan güvenlik ihtiyacına istinaden, Oteller, Kampüsler, Siteler, Villalar, Evler, Fabrikalar, Şantiyeler, Parklar, Plajlar, Sahiller, Alışveriş Merkezleri, Dinlenme Tesisleri, Otoparklar, Yazlık Siteler, Okullar daha birçok tesise Telcom A.Ş. Kamera Sistemleri olarak sizlere;  daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; tüm  ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile CCTV  Güvenlik Kamera sektöründe lider firma olarak varlığını sürdürmektedir.

 

Telcom bu konudaki çözümlerini, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla ( Karel, Samsung,  Bosh, Hikvison ) yapılan işbirlikleriyle geliştirmiştir. Telcom ürün kalitesi, satış ve teknik servis hizmetlerindeki tecrübesi ve eğitimli bayi kanalı ile bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir.

 

Telcom ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik kamera sistemleri ürünlerini ürün gamında bulundurmaktadır. Projelendirme ve ücretsiz keşif için uzman kadromuza 444 11 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bodrum Kamera Sistemi  Servislerimiz ; Mugla, Bodrum, Gümbet,  Bitez, Ortakent, Yahşi, Akyarlar, Konacık, Turgutreis,  Gümüşlük, Dereköy, Gümüşkaya, Yalıkavak, Gündoğan,  Göltürkbükü, Torba, İçmeler..

İhtiyacınızı karşılayan etkin çözümler için..

Teklif almak için hemen yandaki butona tıklayın..