WiFi Sistemleri

Otel Wifi, Site Wifi Sistemleri

Kablosuz İnternet Çözümleri

Kablosuz Bağlantının kullanım alanları; Oteller, Kampüsler, Siteler, Villalar, Fabrikalar, Şantiyeler, Parklar, Plajlar, Sahiller, Dinlenme Tesisleri, Yazlık Siteler, Okullar daha birçok alanlar. Telcom Bilişim A.Ş. olarak sizlere; Dış Ortam internet Erişimleri için, Hotspotlar,  Dış Ortam, iç ortam kablosuz IP Kamera Görüntüsü Aktarımı (Video Over IP) Dış ortam  Wi-Fi Çözümlerini sunuyoruz.

 

Kablosuz Sistemler Kablolu sistemlere gore maliyetler açısından %70 civarında daha düşük bütçelere sistemin tamamı inşaa edilebilir. 5651 yasası gereği ortak kullanıma dahil login olacak kullanıcı şifresiz olarak sunulan internet hizmetinden faydalanmak için bir kimik doğrulaması yapmak durumundadır. Bu doğrulama T.C kimilik numarası Gsm no v.b olabilir.
Tüm doğrulama ve kayıt işlemleri sonrası kullanıcı internete çıkabilir ve güvenli internetten faydalanmaya başlar. Ancak arka planda, kullanıcının giriş yaptığı her siste bir yazılım ile yine güvenli ortamda loglanır ve günün sonunda digital imzalı olarak ilgili devlet kurumuna otomatik olarak iletilir.
Bu Loglama işlemleri profesyonel firewall cihazlarının geliştirilmesi sonrası elde edilen maximum performans ile stabilite kaybı olmadan gerçekleşmektedir.
Otel , Site, Okul, Yurt yetkilileri isterlerse, kullanıcılara hizmeti ücretli olarak verebilirler. Reception dan açtıracakları kayıt ile birlikte kullanıcıya bir ticket verilir. Ve süre bitiminde yenileme talebi oluşturulabilir.

Kablosuz Access Pointler

Tercih edilecek tüm cihazlarda rooming özelliği bulunmak durumundadır. Herhangi bir kullanıcı, havuz başındayken restaurant bağlantısı düşmeden gitmek isteyebilir. bu senaryoda acess point lerde rooming teknolojisi olmadığı takdirde kalite kaybı yaşanacaktır.
dolayısı ile müşteri tarafında memnuniyetsizlik oluşacaktır. Tercih edilen ekipmanların outdoor versiyonlarında ip67 standartlarına uygun gerekli tüm yalıtımların bulunması da sistemin uzun ömürlü çalışması için olmazsa olmazlarındandır.

Wi- Fi Çözümleri

Wi- Fi Çözümleri

 

[/image_with_text_over]

İhtiyacınızı karşılayan etkin çözümler için..

Teklif almak için hemen yandaki butona tıklayın..