Bodrum Otomasyon Sistemi

Bodrum Otomasyon Sistemi

14:49 12 Şubat in Otomasyon Sistemi

BARİYER SİSTEMLERİ | BODRUM

Otopark otomasyonu kullanılan ve farklı sistemlere entegre edilen altyapısıyla rahatlıkla kullanılabilen kollu bariyer Bodrum otomasyon sistemleri ile otoparkların giriş ve çıkışları takip edilebilmektedir. Özellikle kapalı ve açık otoparklarda trafiğin yoğunluğunu kontrol altında tutarak rahat kullanım sağlayan sistem sayesinde arabaların giriş çıkışları rahatlıkla kontrol altına alınabilmektedir.
Görüntü kirliliği yaratmayıp gayet estetik görüntülerine sahip olan kollu bariyer sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Çalışma sistemi araç sirkülasyonuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Dış yapısının çelik dış kabin ile çevrili olması ve güçlü motoru sayesinde dayanıklı yapıya sahiptir. Sıcak ve soğuk hava şartlarından etkilenmez.

Güvenliğin yüksek olması gereken yerlerde mantar bariyer Bodrum kullanılarak güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Özellikle belediyelerin yayaların rahat yürümeleri ve arabaların bu bölümlere girmemeleri için uyguladıkları mantar bariyer ile yayalar rahat bir nefes almaktadır. Güvenliğin sağlanması açısından mantar bariyerler oldukça önemli yer tutmaktadır. Özellikle yayaların bulunduğu yerlerde oldukça önemli yer tutmaktadır.

 

FAAC
BFT
Nice

 

İletişim : 444 11 80 | Telcom A.Ş.