Bodrum Diyafon İntercom Sistemi

Bodrum Diyafon İntercom Sistemi

15:45 12 Şubat in İletişim Sistemleri

Bodrum Diyafon Servisi

Diafon modelleri, kullanım yerine (iş yeri, apartman, taksi durağı vb.) ve ihtiyaca göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Bodrum Diyafon servisi. Apartman diafonlarında, daireler arası ve kapıcı arama temel işlev olmakla birlikte daha gelişmiş diafon çeşitlerinde kapı otomatiği kontrolü, yangın alarmı çalıştırma, görüntülü konuşma gibi özellikler de bulunabilmektedir. 444 11 80 numarasından ulabilirsiniz.

İnterkom; diafon sistemi ile aynı işlevlere sahip olmasının yanında daha fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Genellikle işyeri ve apartman gibi yerlerde, güvenliği sağlama amaçlı olarak da kullanılan interkom sistemleri, ihtiyaca göre çeşitlilik gösterir. 444 11 80 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel ve modüler bir yapıya sahip olması nedeniyle bireysel ve çok kullanıcılı kullanıma uygundur.

İnterkom çeşitlerinin, uygulanan sistem yapılandırmasına göre özellikleri değişebilir. İnterkom cihazı tercih edilmesi durumunda kullanıcılara sunulan avantajlar şöyle sıralanabilir;

  • Görüntülü interkom sistemleri, görüntülü ve anlık iletişim sağladığından tanınmayan ya da şüpheli şahısların binaya girişi engellenebilir.
  • Güvenlik kameralarına bağlantı yapılabilmesi sayesinde interkom üzerinden çocuk oyun alanlarını, otoparkı vb. yerler görüntülenebilir.
  • Daireler arasında sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirilmesine imkan sağlar.
  • Site yönetimi, güvenlik görevlileri ve çevredeki market, restaurant gibi noktalarla haberleşmeyi sağlar.
  • Yangın, hırsız alarmı interkom aracılığıyla yönetilebilir.
  • Interkom sistemleri; güvenlik kamera sistemleri ve hırsız alarm sistemleriniz ile tam uyumlu çalışabilir.
  • İnterkom cihazları, akıllı ev otomasyon sistemleri ile uyumlu çalışır ve uzaktan yönetime olanak sağlar.

İnterkom sistemi seçiminde; öncelikle ihtiyaç duyulan özellikler belirlenip bakım giderleri düşük, ihtiyaca yönelik ürünlerin ve satış sonrası hizmet konusunda kendini kanıtlamış firmaların tercih edilmesi, kullanıcıların yararına olacaktır.

 

Bodrum Diyafon Servisi için iletişim: 444 11 80, yandaki butona tıklayarak bize ulabilirsiniz.